| Ürün adı | keçe filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento fabrikası, enerji santrali, çelik fabrikası, Asfalt fabrikası, Madencilik tesisi vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Aramid Toz Filtre Torbası |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | keçe filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento fabrikası, enerji santrali, çelik fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi,PPS Filtre Torbası |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava filtresi, Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Boyut | Velayet |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Çalışma Sıcaklığı | 130 - 260 derece |
| Ağırlık | 450-600GSM |
| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Matbaalar, İnşaat işleri |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, P84 Filtresi |
| Ağırlık | 500~550GSM |
| Ürün adı | Nomex,PTFE,Polyester,Fiberglas Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester yağ ve su itici filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Yiyecek ve içecek endüstrisinde, ilaç endüstrisinde, demir dışı metalurjide, kimya tesislerinde, inş |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre Torbası |
| Ağırlık | 500~550GSM |
| Ürün adı | PTFE membranlı Filtre Torbalı Akrilik |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | metalurji, kimya, inşaat malzemesi, elektrik santrali, mekanizma endüstrisi, petrol, ilaç, baskı ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Arcylic Filtre Torbası |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, Sıvı Filtresi, toz toplayıcı, Sıvı filtreleme |
|---|---|
| Tip | Yüksek sıcaklık filtre torbası, Örgü Filtre Torbası, Elektrikli Süpürge Kağıt Torbası, Toz Filtre To |
| çanta malzemesi | Aramid,Nomex,,Polyester,PTFE,Fiberglas,P84 |
| Başvuru | Torba filtre, çimento fabrikası, çelik fabrikası, enerji santrali |
| Uygulanabilir Endüstriler | Endüstriyel Toz Toplayıcı,,Enerji ve Madencilik,İnşaat işleri |
| Ürün adı | FMS,Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |