| Ömür | Uzun |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Alkali Direnci | Evet |
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
|---|---|
| Ömür | Uzun |
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Özellik | %99,9 |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Kullanım | Toz Filtresi,Sıvı Filtresi,Hava filtresi,Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, dairesel boyutlu filtre torbası, polyester toz filtre torbası, Ku |
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester, PPS, Fiberglas, aramid |
| Malzeme | Polyester, naylon, polipropilen, PPS Dokumasız |
| Boyut | Velayet |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava filtresi, Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, dairesel boyutlu filtre torbası, polyester toz filtre torbası, Ku |
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester, PPS, Fiberglas |
| Malzeme | Polyester, naylon, polipropilen, PPS Dokumasız |
| Boyut | Velayet |
| Kullanım | Toz Filtresi,Sıvı Filtresi,Hava filtresi,Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, polyester toz filtre torbası |
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester, PPS, Fiberglas, aramid |
| Malzeme | Polyester, naylon, polipropilen, PPS Dokumasız |
| Boyut | Velayet |
| Korozyon Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Özellik | %99,9 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Boyut | Standart boyut |
| Kullanım | Toz Filtresi,Sıvı Filtresi,Hava filtresi,Endüstriyel Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, polyester toz filtre torbası, Kumaş Toz Toplayıcı |
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester |
| Ürün adı | Polyester,PPS,PTFE,Nomex,P84,Fiberglas |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | endüstriyel toz toplayıcı, su arıtma |
| Dikiş | Çift Dikiş veya sıcakta eriyen |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Polyester, Aramid, PPS, PTFE, P84, PP filtre kılıfları |
|---|---|
| Başvuru | Toz Toplayıcı |
| Kullanım | Torba filtre, Hava filtresi, Toz filtresi, sıvı filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Hava geçirgenliği | Yüksek |
|---|---|
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Aşınma Direnci | Evet |
| Çekme Dayanımı | Yüksek |