| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Tip | Cep Filtre, Polyester İğne Keçe Filtre,Nomex,Aramid |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, toz toplayıcı |
| Kullanım | Sıvı Filtresi/Su Sıvı Filtresi |
|---|---|
| Tip | Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | NMO, Naylon, PP, PE |
| Başvuru | Yiyecek ve İçecek, Biyomühendislik ve Tıp; Petrokimya ve Kimya Endüstrisi; Otomotiv İmalatı; Petrol |
| Boyut | Velayet |
| Kullanım | Hava Filtresi/Sıvı Filtresi/Su Sıvı Filtresi/Toz Filtresi |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi/Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | NMO, Naylon, PP, PE |
| Başvuru | Yiyecek ve İçecek, Biyomühendislik ve Tıp; Petrokimya ve Kimya Endüstrisi; Otomotiv İmalatı; Petrol |
| Boyut | Velayet |
| Kullanım | Hava Filtresi/Sıvı Filtresi/Su Sıvı Filtresi/Toz Filtresi |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi/Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | NMO, Naylon, PP, PE |
| Boyut | Velayet |
| Ürün adı | Sıvı filtre torbası, Filtrasyon için Tekstil Endüstrisi Polipropilen Sıvı Filtre Torbası, polyester |
| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Tip | Cep Filtre, Polyester İğne Keçe Filtre,Nomex,Aramid |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, toz toplayıcı |
| Ürün adı | keçe filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento fabrikası, enerji santrali, çelik fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi,PPS Filtre Torbası |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava filtresi, Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Boyut | Velayet |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Çalışma Sıcaklığı | 130 - 260 derece |
| Ağırlık | 450-600GSM |
| Ürün adı | %100 PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Kullanım | Toz Filtresi, Filtre |
| Ağırlık | 750GSM |
| Boyut | 130X6000mm veya Özelleştirilmiş |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Ürün adı | jet toz filtresi, yüksek sıcaklık Nomex malzeme filtre kumaşı iğne keçe filtre torbası, PPS filtre t |
|---|---|
| çanta malzemesi | Aramid, Fiberglas, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş toz filtre torbası, 130*6000mm |
| Ağırlık | 400-800GSM(±%5) |
| Ürün adı | PTFE (PTFE) filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Yanma, Kömür yakma kazanı, Atık yakma, Karbon siyahı üretiminde kullanılır |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, PTFE(PTFE) filtre torbası |
| Ağırlık | 750GSM |