| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Tip | Cep Filtre, Polyester İğne Keçe Filtre,Nomex,Aramid |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, toz toplayıcı |
| Ürün adı | Polipropilen(PP) Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | gıda endüstrisi, çimento fabrikası |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Anti-Statik filtreler |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı Filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Uygulanabilir endüstri | Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Ürün adı | Fiberglas Nomex Polyester filtre torbası |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 450GSM~850GSM |
| Ürün adı | polyester Nomex filtre kollu |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | madencilik endüstrisi, çimento fabrikası, enerji santrali, çelik fabrikası vb. |
| Kullanım | Endüstri Toz Toplayıcı filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Hava Filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Kullanım | Sıvı Filtresi |
|---|---|
| Tip | Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | Naylon,PP,PE |
| Başvuru | su, kahve, Sıvı filtreleme |
| Boyut | Velayet |
| Kullanım | Sıvı Filtresi |
|---|---|
| Tip | Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | Naylon,PP,PE |
| Başvuru | su, kahve, Sıvı filtreleme |
| Boyut | Velayet |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |