| Uygulanabilir endüstri | Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Ürün adı | Fiberglas Nomex Polyester filtre torbası |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 450GSM~850GSM |
| Ürün adı | P84,PTFEPPS,Polyester,Nomex(Aramid) filtre kılıfları |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Endüstriyel Toz Toplayıcı |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |
| Uygulanabilir endüstri | Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Ürün adı | Nomex(Aramid) filtre torbası |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 450GSM~600GSM |
| Korozyon Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Özellik | %99,9 |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
| Aşınma Direnci | Evet |
| Kullanım | Toz Filtresi,Sıvı Filtresi,Hava filtresi,Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, polyester toz filtre torbası, Kumaş Toz Toplayıcı |
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester, PPS, Fiberglas, aramid |
| Malzeme | Polyester, naylon, polipropilen, PPS Dokumasız |
| Boyut | Velayet |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Boyut | Standart boyut |
| Kullanım | Toz Filtresi,Sıvı Filtresi,Hava filtresi,Endüstriyel Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, polyester toz filtre torbası, Kumaş Toz Toplayıcı |
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester |
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
|---|---|
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
| Korozyon Direnci | Evet |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Hava geçirgenliği | Yüksek |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Ürün adı | polyester Nomex filtre kollu |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | madencilik endüstrisi, çimento fabrikası, enerji santrali, çelik fabrikası vb. |
| Kullanım | Endüstri Toz Toplayıcı filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Hava Filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |