| Ürün adı | Nomex(Aramid) filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento Fabrikası, Enerji Santrali, Çelik Fabrikası, Maden Fabrikası vb. |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Aramid Filtre |
| Ağırlık | 500GSM~550GSM |
| Ürün adı | FMS,Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Hava geçirgenliği | Yüksek |
|---|---|
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Aşınma Direnci | Evet |
| Çekme Dayanımı | Yüksek |
| Asit Direnci | Evet |
|---|---|
| Korozyon Direnci | Evet |
| Çekme Dayanımı | Yüksek |
| Hava geçirgenliği | Yüksek |
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
|---|---|
| Aşınma Direnci | Evet |
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
| Çekme Dayanımı | Yüksek |
| Korozyon Direnci | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Boyut | Standart boyut |
| Kullanım | Toz Filtresi,Sıvı Filtresi,Hava filtresi,Endüstriyel Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, polyester toz filtre torbası, Kumaş Toz Toplayıcı |
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester |
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
|---|---|
| Ömür | Uzun |
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Özellik | %99,9 |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Korozyon Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Özellik | %99,9 |
| Kullanım | Toz Filtresi,Sıvı Filtresi,Hava filtresi,Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, dairesel boyutlu filtre torbası, polyester toz filtre torbası, Ku |
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester, PPS, Fiberglas, aramid |
| Malzeme | Polyester, naylon, polipropilen, PPS Dokumasız |
| Boyut | Velayet |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava filtresi, Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, dairesel boyutlu filtre torbası, polyester toz filtre torbası, Ku |
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester, PPS, Fiberglas |
| Malzeme | Polyester, naylon, polipropilen, PPS Dokumasız |
| Boyut | Velayet |