| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
|---|---|
| Korozyon Direnci | Evet |
| Ömür | Uzun |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
|---|---|
| Ömür | Uzun |
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Özellik | %99,9 |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
|---|---|
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
| Korozyon Direnci | Evet |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Hava geçirgenliği | Yüksek |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Malzeme | polyester |
|---|---|
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Alkali Direnci | Evet |
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Malzeme | polyester |
|---|---|
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Alkali Direnci | Evet |
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Sıcaklık Dayanımı | 260 ℃ |
|---|---|
| Başvuru | Hava ve Sıvı Filtrasyonu |
| Malzeme | PTFE |
| Aşınma Direnci | Harika |
| Filtre hassasiyeti | 0,5-100μm |