| Uygulanabilir endüstri | Çimento Fabrikası, Enerji Santrali, Çelik Fabrikası |
|---|---|
| Özellik | pürüzsüz, hafif, düz |
| Ana Fonksiyon | filtre torbası iskeleti |
| Şekil | Özel Şekil |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Korozyon Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Özellik | %99,9 |
| Ürün adı | 650gsm~750gsm fiberglas filtre torbası |
|---|---|
| Kullanım | Endüstriyel Toz Toplayıcı |
| Ağırlık | 650GSM~800GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, dairesel boyutlu filtre torbası, polyester toz filtre torbası, Ku |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, Sıvı Filtresi, toz toplayıcı, Sıvı filtreleme |
|---|---|
| çanta malzemesi | Nomex,PPS,P84,Polyester,PTFE,Fiberglas |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı, çimento fabrikası, Enerji santrali |
| Uygulanabilir Endüstriler | Üretim Tesisi,Enerji ve Madencilik,İnşaat işleri,Yiyecek ve İçecek Fabrikası,Makine Tamir Atölyeleri |
| Ürün adı | Aramid Filtre Torbası,filtre torbası,Aramid,jet toz filtresi,Polyester Anti-Statik İğne Keçe Filtre |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, Sıvı Filtresi, toz toplayıcı, Sıvı filtreleme |
|---|---|
| çanta malzemesi | Aramid, Dokunmamış, Polyester, PTFE, Fiberglas |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı, çimento fabrikası, Enerji santrali |
| Yüzey İşlemi | Yakma, Isıtma Seti, Kalenderleme, Kaplama, Islatma |
| Ürün adı | nomexFiltre Torbası,filtre torbası,Aramid,jet toz filtresi,Polyester Anti-Statik İğne Keçe Filtre To |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Malzeme | polyester |
|---|---|
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Alkali Direnci | Evet |
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |