| Kullanım | Sıvı Filtresi |
|---|---|
| Tip | Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | Naylon,PP,PE |
| Başvuru | su, kahve, Sıvı filtreleme |
| Boyut | Velayet |
| Kullanım | Sıvı Filtresi/Su Sıvı Filtresi/Yağ Filtresi |
|---|---|
| Tip | Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | Naylon,PP,PE |
| Başvuru | su, kahve, Sıvı filtreleme, sanayi toz toplayıcı, toz filtresi |
| Boyut | Velayet |
| Kullanım | Sıvı Filtresi/Su Sıvı Filtresi/Yağ Filtresi |
|---|---|
| Tip | Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | Naylon,PP,PE |
| Başvuru | su, kahve, Sıvı filtreleme, sanayi toz toplayıcı, toz filtresi |
| Boyut | Velayet |
| Kullanım | Sıvı Filtresi/Su Sıvı Filtresi/Yağ Filtresi |
|---|---|
| Tip | Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | Naylon,PP,PE |
| Başvuru | su, kahve, Sıvı filtreleme, sanayi toz toplayıcı, toz filtresi |
| Boyut | Velayet |
| Malzeme | polyester |
|---|---|
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Alkali Direnci | Evet |
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
|---|---|
| Korozyon Direnci | Evet |
| Ömür | Uzun |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Ömür | Uzun |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Alkali Direnci | Evet |
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
| Korozyon Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Özellik | %99,9 |
| Hava geçirgenliği | Yüksek |
|---|---|
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Aşınma Direnci | Evet |
| Çekme Dayanımı | Yüksek |
| Asit Direnci | Evet |
|---|---|
| Korozyon Direnci | Evet |
| Çekme Dayanımı | Yüksek |
| Hava geçirgenliği | Yüksek |
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |