| Tip | Snapband Filtre Torbası |
|---|---|
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
| Korozyon Direnci | Evet |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Hava geçirgenliği | Yüksek |
| Ürün adı | Endüstriyel Mikron Filtre Pres Filtre Bezi Çantası |
|---|---|
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Sıvı Filtre Torbası |
| Mikron Derecelendirmesi | 0,5μm -2500μm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Akrilik Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Akrilik Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Hava geçirgenliği | Yüksek |
|---|---|
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Aşınma Direnci | Evet |
| Çekme Dayanımı | Yüksek |
| Asit Direnci | Evet |
|---|---|
| Korozyon Direnci | Evet |
| Çekme Dayanımı | Yüksek |
| Hava geçirgenliği | Yüksek |
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
| Korozyon Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Özellik | %99,9 |
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
|---|---|
| Korozyon Direnci | Evet |
| Ömür | Uzun |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Kullanım | Toz Filtresi,Sıvı Filtresi,Hava filtresi,Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester, PPS, Fiberglas, aramid |
| Malzeme | Polyester, naylon, polipropilen, PPS Dokumasız, Karbon Çelik |
| Boyut | Velayet |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
| Aşınma Direnci | Evet |