| Uygulanabilir endüstri | Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Ürün adı | Fiberglas Nomex Polyester filtre torbası |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 450GSM~850GSM |
| Ürün adı | Dokunmamış filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento Fabrikası, Enerji Santrali, Çelik Fabrikası, Maden Fabrikası vb. |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Aramid Filtre |
| Ağırlık | 500GSM~550GSM |
| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik fabrikası, Enerji santrali, Çimento Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Malzeme | Tüm İğne Keçeleri |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ömür | Uzun |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Alkali Direnci | Evet |
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
|---|---|
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
| Korozyon Direnci | Evet |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Hava geçirgenliği | Yüksek |
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
|---|---|
| Ömür | Uzun |
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Özellik | %99,9 |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Uygulanabilir endüstri | Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Ürün adı | PPS,Polyester,Nomex(Aramid) filtre kılıfları |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Hava geçirgenliği | Yüksek |
|---|---|
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Aşınma Direnci | Evet |
| Çekme Dayanımı | Yüksek |
| Asit Direnci | Evet |
|---|---|
| Korozyon Direnci | Evet |
| Çekme Dayanımı | Yüksek |
| Hava geçirgenliği | Yüksek |
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
| Ürün adı | PPS,Polyester,Nomex(Aramid) filtre kılıfları |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Endüstriyel Toz Toplayıcı |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |