| Malzeme | Polyester,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Dikiş ipliği | Polyester, Aramid, PTFE |
| Boyut | Özel |
| Malzeme | Aramid |
|---|---|
| Sırım | Aramid |
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Anti-asit | Harika |
| Ürün adı | Filtre Torbası Kafesi |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik fabrikası, çimento fabrikası, enerji santrali vb. |
| Özellik | pürüzsüz, hafif, düz |
| Ana Fonksiyon | filtre torbası iskeleti |
| Şekil | Özel Şekil |
| Ürün adı | Destek Filtre Torbası için Torba Filtre Kafesi |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | çelik fabrikası, çimento fabrikası, enerji santrali vb. |
| Özellik | pürüzsüz, hafif, düz |
| Ana Fonksiyon | filtre torbası iskeleti |
| Şekil | Özel Şekil |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, Sıvı Filtresi, toz toplayıcı, Sıvı filtreleme |
|---|---|
| Tip | Cep Filtre,Tel Filtre Torbası,Elektrikli Süpürge Kağıt Torbası,Toz Filtre Torbası,Dokumasız Filtre |
| çanta malzemesi | Aramid,Nomex,,Polyester,PTFE,Fiberglas |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,çimento fabrikası,Toz Toplayıcı Torba Evi,asfalt karışımı,Endüstriyel Toz Gider |
| Uygulanabilir Endüstriler | Üretim Tesisi,Enerji ve Madencilik,İnşaat işleri |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, Sıvı Filtresi, toz toplayıcı, Sıvı filtreleme |
|---|---|
| Tip | Cep Filtre,Tel Filtre Torbası,Elektrikli Süpürge Kağıt Torbası,Toz Filtre Torbası,Dokumasız Filtre |
| çanta malzemesi | Aramid, Dokunmamış, Polyester, PTFE, Fiberglas |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,çimento fabrikası,Toz Toplayıcı Torba Evi,asfalt karışımı,Endüstriyel Toz Gider |
| Uygulanabilir Endüstriler | Üretim Tesisi,Enerji ve Madencilik,İnşaat işleri |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava filtresi, Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi,dairesel boyutlu filtre torbası,polyester toz filtre torbası,Kumaş Toz Toplayıcı |
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester, PPS, Fiberglas, aramid |
| Malzeme | Polyester, polipropilen, PPS Dokumasız, Karbon Çelik |
| Boyut | Özelleştirilmiş, OEM |
| Kullanım | Toz Filtresi,Sıvı Filtresi,Hava filtresi,Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, dairesel boyutlu filtre torbası, polyester toz filtre torbası, Ku |
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester, PPS, Fiberglas, aramid, P84, PTFE |
| Malzeme | Polyester, polipropilen, PPS, Nomex, PTFE, Fiberglas |
| Boyut | Velayet |
| Ürün adı | jet toz filtresi, yüksek sıcaklık PPS malzeme filtre kumaşı iğne keçe filtre torbası, PPS filtre tor |
|---|---|
| çanta malzemesi | Fiberglas,PTFE,P84,PPS,Nomex,Polyester |
| Ağırlık | 400-600GSM(±%5) |
| Tip | Örgü Filtre Torbası, Endüstriyel Toz Toplayıcı, Dokunmamış Filtre |
| Boyut | Özelleştirilmiş toz filtre torbası, 120*3000 |
| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi, Polyester İğne Keçe Filtresi |
| Ağırlık | 500GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, toz toplayıcı |