| Ürün adı | Nomex,PTFE,Polyester,Fiberglas Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | FMS,Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | PTFE,PPS,P84,Fiberglas |
|---|---|
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, çelik, karbon siyahı, çimento fabrikası |
| Ürün adı | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Ürün adı | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Fiberglas yağ ve su itici Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik Fabrikası, Çimento Fabrikası, Yakma, Kömür yakma kazanı, Atık yakma, Karbon siyahı üretimi. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Orta Alkali Fiberglas Filtre |
| Ağırlık | 630GSM |
| Ürün adı | FMS Fiberglas filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik Fabrikası, Demir dışı eritme, Kimya, Karbon siyahı ve Yapı metalleri. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, FMS Fiberglas filtre torbası |
| Ağırlık | 800gsm |
| Ürün adı | Fiberglas yağ ve su itici filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik Fabrikası, Çimento Fabrikası, Yakma, Kömür yakma kazanı, Atık yakma, Karbon siyahı üretimi. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Fiberglas filtre torbası |
| Ağırlık | 630GSM |
| Ürün adı | Fiberglas yağ ve su itici filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik Fabrikası, Çimento Fabrikası, Yanma, Kömür yakma kazanı, Atık yakma, Karbon siyahı üretimi |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Orta Alkali Fiberglas filtre torbası |
| Ağırlık | 630GSM |
| Ürün adı | Fiberglas Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik Fabrikası, Çimento Fabrikası, Yakma, Kömür yakma kazanı, Atık yakma, Karbon siyahı üretiminde |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Orta Alkali Fiberglas filtre bezi |
| Ağırlık | 630GSM |