| Malzeme | Polyester,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Dikiş ipliği | Polyester, Aramid, PTFE |
| Boyut | Özel |
| Malzeme | Polyester,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Tip | Yıldız veya çiziminize göre |
| Ürün adı | PPS Filtre Torbası |
|---|---|
| Ağırlık | 500GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, toz toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Toz Filtre Torbası, Dokunmamış Filtre |
| Ürün adı | PPS Filtre Torbası |
|---|---|
| Ağırlık | 500GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, toz toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Toz Filtre Torbası, Dokunmamış Filtre |
| Ürün adı | Polyester Filtre torbası |
|---|---|
| Malzeme | Akrilik, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE vb. |
| Kalınlık | 1,8 mm |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Fiberglas filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik Fabrikası, Çimento Fabrikası, Yakma, Kömür yakma kazanı, Atık yakma, Karbon siyahı üretimi. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Orta Alkali Fiberglas filtre torbası |
| Ağırlık | 630GSM |
| Ürün adı | Nomex(Aramid)filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento fabrikası, enerji santrali, çelik fabrikası, madencilik tesisi vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Nomex(Aramid)filtre torbası |
| Ağırlık | 500GSM~550GSM |
| Ürün adı | FMS Fiberglas filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik Fabrikası, Demir dışı eritme, Kimya, Karbon siyahı ve Yapı metalleri. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, FMS Fiberglas filtre torbası |
| Ağırlık | 800gsm |
| Ürün adı | Fiberglas yağ ve su itici filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik Fabrikası, Çimento Fabrikası, Yakma, Kömür yakma kazanı, Atık yakma, Karbon siyahı üretimi. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Fiberglas filtre torbası |
| Ağırlık | 630GSM |
| Ürün adı | Fiberglas Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik Fabrikası, Çimento Fabrikası, Yakma, Kömür yakma kazanı, Atık yakma, Karbon siyahı üretiminde |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Orta Alkali Fiberglas filtre bezi |
| Ağırlık | 630GSM |