| Ürün adı | PPS Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik Fabrikası, Enerji Santrali, Çimento Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, PPS filtre torbası |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Malzeme | Aramid |
|---|---|
| Sırım | Aramid |
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Anti-asit | Harika |
| Ürün adı | Filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~850GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~850GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~850GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Polyester, P84,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Şekil | Yıldız veya çiziminize göre |
| Malzeme | Polyester, P84,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Şekil | Yıldız veya çiziminize göre |
| Ürün adı | PTFE membranlı Filtre Torbalı PPS |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik Fabrikası, Enerji Santrali, Çimento Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi,PPS İğne Keçesi |
| Ağırlık | 500~550GSM |
| Kullanım | Toz Filtresi,Sıvı Filtresi,Hava filtresi,Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, dairesel boyutlu filtre torbası, polyester toz filtre torbası, Ku |
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester, PPS, Fiberglas, aramid |
| Malzeme | Polyester, naylon, polipropilen, PPS Dokumasız |
| Boyut | Velayet |
| Ürün adı | Akrilik Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |