| Malzeme | PTFE,PPS,P84,Fiberglas |
|---|---|
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, çelik, karbon siyahı, çimento fabrikası |
| Ürün adı | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Ürün adı | Yüksek Sıcaklık Fiberglas filtre torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 830GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Yüksek Sıcaklık Fiberglas filtre torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 830GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Yüksek Sıcaklık Fiberglas filtre torbası |
|---|---|
| Ağırlık | 830GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, çelik, karbon siyahı, çimento fabrikası |
| Malzeme | Fiberglas |
| Kullanım | Sıvı Filtresi |
|---|---|
| Tip | Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | Naylon,PP,PE |
| Başvuru | su, kahve, Sıvı filtreleme |
| Boyut | Velayet |
| Kullanım | Sıvı Filtresi |
|---|---|
| Tip | Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | Naylon,PP,PE |
| Başvuru | su, kahve, Sıvı filtreleme |
| Boyut | Velayet |
| Ürün adı | Polyester, Aramid, PPS, P84, Fiberglas, PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | çimento fabrikası, enerji santrali, çelik fabrikası |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |
| Ürün adı | PPS Nomex yüksek sıcaklık filtre torbası |
|---|---|
| Ağırlık | 500GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, toz toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Toz Filtre Torbası, Dokunmamış Filtre |
| Ürün adı | Nomex(Aramid)filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Matbaalar, İnşaat işleri |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Aramid Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Fiberglas yağ ve su itici filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik Fabrikası, Çimento Fabrikası, Yanma, Kömür yakma kazanı, Atık yakma, Karbon siyahı üretimi |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Orta Alkali Fiberglas filtre torbası |
| Ağırlık | 630GSM |