| Ürün adı | Polyester Filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester Filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester Filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | jet toz filtresi, yüksek sıcaklık Nomex malzeme filtre kumaşı iğne keçe filtre torbası, PPS filtre t |
|---|---|
| çanta malzemesi | Aramid, Fiberglas, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş toz filtre torbası, 130*6000mm |
| Ağırlık | 400-800GSM(±%5) |
| Şekil | Silindirik |
|---|---|
| Yeterlik | Yüksek verimli filtreleme |
| Malzeme | keçe |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Asit Direnci | Evet |
| Ürün adı | PPS Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik Fabrikası, Enerji Santrali, Çimento Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, PPS İğne Keçe Filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~650GSM |
| Ürün adı | Enerji Santrali için PTFE(PTFE) Filtre Torbası. |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Yanma, Kömür yakma kazanı, Atık yakma, Karbon siyahı üretiminde kullanılır. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi,PTFE(PTFE) Filtre Torbası |
| Ağırlık | 750GSM |
| Ürün adı | Poliimid Toz Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Matbaalar, İnşaat işleri |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, P84 Filtresi |
| Ağırlık | 500~550GSM |
| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Matbaalar, İnşaat işleri |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, P84 Filtresi |
| Ağırlık | 500~550GSM |
| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi, Polyester İğne Keçe Filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, toz toplayıcı |