| Ürün adı | nomex P84 PTFE polyester filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | madencilik endüstrisi, çimento fabrikası, enerji santrali, çelik fabrikası vb. |
| Kullanım | Endüstri Toz Toplayıcı filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Hava Filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Polyester şerit anti-statik filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | madencilik endüstrisi, çimento fabrikası, enerji santrali, çelik fabrikası vb. |
| Kullanım | Endüstri Toz Toplayıcı filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 260 ℃ |
|---|---|
| Başvuru | Hava ve Sıvı Filtrasyonu |
| Malzeme | PTFE |
| Aşınma Direnci | Harika |
| Filtre hassasiyeti | 0,5-100μm |
| Malzeme | PTFE |
|---|---|
| Asit Direnci | Harika |
| Sıcaklık Dayanımı | 260 ℃ |
| Esneklik | Harika |
| Hidroliz direnci | Harika |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Sıcaklık Dayanımı | 260 ℃ |
| Yapışma | Harika |
| Filtre hassasiyeti | 0,5-100μm |
| Asit Direnci | Harika |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
| Aşınma Direnci | Evet |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
| Aşınma Direnci | Evet |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |