| Ürün adı | Aramid yağ ve su itici filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Alçı Fabrikası, Çimento Fabrikası, Atık Yakma Fırını, Sıvı Akışkan Yataklı Kazan ve Kömür Yakıtlı Ka |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Nomex(Aramid)İğne Keçe Filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | PTFE membran filtre torbalı Nomex(Aramid) |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento Fabrikası, Enerji Santrali, Çelik Fabrikası, Maden Fabrikası, Asfalt Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Aramid Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~850GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Aramid |
|---|---|
| Sırım | Aramid |
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Anti-asit | Harika |
| Malzeme | Polyester,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Dikiş ipliği | Polyester, Aramid, PTFE |
| Boyut | Özel |
| Ürün adı | Polyester,Polipropilen,Nomex,PPS,P84 Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik fabrikası, Enerji santrali, Çimento Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester,Polipropilen,Nomex,PPS,P84 Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik fabrikası, Enerji santrali, Çimento Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | PTFE membranlı Filtre Torbalı Nomex |
|---|---|
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, çelik, Hava Filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, darbe jeti, ters hava, çelikhane ekipmanlarında kullanılır |
| Ürün adı | Akrilik Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Akrilik Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |