| Ürün adı | Polyester karışımlı elyaf anti-statik filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | çimento fabrikası, enerji santrali, çelik fabrikası |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |
| Ürün adı | Polyester karışımlı elyaf anti-statik filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | çimento fabrikası, enerji santrali, çelik fabrikası |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |
| Ürün adı | Polyester karışımlı elyaf anti-statik filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | çimento fabrikası, enerji santrali, çelik fabrikası |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |
| Ürün adı | Polyester karışımlı elyaf anti-statik filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Toz Toplayıcı |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 400GSM~600GSM |
| Malzeme | Polyester,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Tip | Yıldız veya çiziminize göre |
| Ürün adı | %100 PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Kullanım | Toz Filtresi, Filtre |
| Ağırlık | 750GSM |
| Boyut | 130X6000mm veya Özelleştirilmiş |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Ürün adı | PTFE filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | petrokimya endüstrileri, çimento fabrikası, çelik fabrikası |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 750GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester anti-statik filtre torbası |
|---|---|
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester, Nomex, PPS, Fiberglas, PTFE |
| Tip | Filtre torbası |
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester anti-statik filtre torbası |
|---|---|
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester, Nomex, PPS, Fiberglas, PTFE |
| Tip | Filtre torbası |
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester Filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | ahşap endüstrisi |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |