| Ürün adı | Polyester anti-statik filtre torbası |
|---|---|
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |
| Malzeme | Akrilik, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE vb. |
| Çalışma Sıcaklığı | 130-150°C |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Malzeme | Polyester,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Şekil | Yıldız veya çiziminize göre |
| Ürün adı | Çimento Fabrikası için Polyester Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre Torbası |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Polyester anti-statik filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Yiyecek ve içecek endüstrisinde, ilaç endüstrisinde, demir dışı metalurjide, kimya tesislerinde, inş |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre Torbası |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Malzeme | Polyester anti-statik filtre bezi |
|---|---|
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava filtresi, Endüstri Toz Toplayıcı |
| Tip | Oket Filtre, Örgü Filtre Torbası, dairesel boyutlu filtre torbası, polyester toz filtre torbası, Kum |
| Boyut | Velayet |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Ürün adı | Polyester, Aramid, PPS, PTFE, P84, PP filtre kılıfları |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Endüstriyel Toz Toplayıcı |
| Kullanım | Torba filtre, Hava filtresi, Toz filtresi, sıvı filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 300GSM~850GSM |
| Ürün adı | Polyester, Aramid, PPS, PTFE, P84, PP filtre kılıfları |
|---|---|
| Başvuru | Toz Toplayıcı |
| Kullanım | Toz Toplayıcı, Hava filtresi, Torba Filtresi, sıvı filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Ürün adı | Polyester,PPS,PTFE,Nomex,P84,Fiberglas |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | endüstriyel toz toplayıcı, su arıtma |
| Dikiş | Çift Dikiş veya sıcakta eriyen |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Nomex(Aramid) filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento Fabrikası, Enerji Santrali, Çelik Fabrikası, Maden Fabrikası vb. |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Aramid Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Akrilik, Polyester, Aramid, PPS, PTFE, P84, PP filtre kılıfları |
|---|---|
| Başvuru | Torba filtresi |
| Kullanım | Toz Toplayıcı, Hava filtresi, Torba Filtresi, sıvı filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |