| Ürün adı | keçe filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento fabrikası, enerji santrali, çelik fabrikası, Asfalt fabrikası, Madencilik tesisi vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Aramid Toz Filtre Torbası |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Malzeme | Polyester anti-statik filtre bezi |
|---|---|
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava filtresi, Endüstri Toz Toplayıcı |
| Tip | Oket Filtre, Örgü Filtre Torbası, dairesel boyutlu filtre torbası, polyester toz filtre torbası, Kum |
| Boyut | Velayet |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Ürün adı | Polyester dokumasız Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava filtresi, Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi, polyester toz filtre torbası, Kumaş Toz Toplayıcı |
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester |
| Malzeme | polyester |
| Boyut | Velayet |
| Ürün adı | Polipropilen(PP) Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | gıda endüstrisi, çimento fabrikası |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | jet toz filtresi, yüksek sıcaklık Nomex malzeme filtre kumaşı iğne keçe filtre torbası, PPS filtre t |
|---|---|
| çanta malzemesi | Aramid, Fiberglas, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Ağırlık | 400-600GSM(±%5) |
| Tip | Örgü Filtre Torbası, Endüstriyel Toz Toplayıcı, Dokunmamış Filtre |
| Boyut | Özelleştirilmiş toz filtre torbası, 130*6000mm |
| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | PPS Filtre Torbası |
|---|---|
| Ağırlık | 500GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, toz toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Toz Filtre Torbası, Dokunmamış Filtre |
| Şekil | Silindirik |
|---|---|
| Yeterlik | Yüksek verimli filtreleme |
| Malzeme | keçe |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Asit Direnci | Evet |
| Ürün adı | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |