| Ürün adı | Polyester Filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester Filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester Filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester Filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, Toz filtre torbası |
|---|---|
| Kullanım | Toz Filtresi, Sıvı Filtresi, Hava Filtresi, çelik, karbon siyahı |
| çanta malzemesi | Fiberglas, Dokunmamış, Naylon, PE, Sentetik Elyaf |
| Malzeme | Fiberglas,Nomex,PTFE,Polyester,100% naylon monofilament iplik |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı, Çimento fabrikası, Hava, cemet fabrikası için toz filtre torbası ve benzeri, T |
| Ürün adı | Polyester Filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | %100 PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Kullanım | Toz Filtresi, Filtre |
| Ağırlık | 750GSM |
| Boyut | 130X6000mm veya Özelleştirilmiş |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Ürün adı | jet toz filtresi, yüksek sıcaklık Nomex malzeme filtre kumaşı iğne keçe filtre torbası, PPS filtre t |
|---|---|
| çanta malzemesi | Aramid, Fiberglas, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş toz filtre torbası, 130*6000mm |
| Ağırlık | 400-800GSM(±%5) |
| Ürün adı | fiberglas filtre torbası |
|---|---|
| Malzeme | PPS,PTFE,Polyester,Fiberglas |
| Ağırlık | 830GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Sıvı Filtresi/Su Sıvı Filtresi |
|---|---|
| Tip | Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | NMO, Naylon, PP, PE |
| Başvuru | Yiyecek ve İçecek, Biyomühendislik ve Tıp; Petrokimya ve Kimya Endüstrisi; Otomotiv İmalatı; Petrol |
| Boyut | Velayet |