| Ürün adı | Nomex(Aramid) filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento Fabrikası, Enerji Santrali, Çelik Fabrikası, Maden Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, Toz Filtresi |
|---|---|
| Tip | iğne keçe |
| Malzeme | Polyester,PPS,P84,ptfe,Fiberglas,Nomex |
| Renk | Beyaz, sarı, siyah |
| Ağırlık | 450~800 G/m2 |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, Sıvı Filtresi, toz toplayıcı, Sıvı filtreleme |
|---|---|
| çanta malzemesi | Nomex,PPS,P84,Polyester,PTFE,Fiberglas |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı, çimento fabrikası, Enerji santrali |
| Uygulanabilir Endüstriler | Üretim Tesisi,Enerji ve Madencilik,İnşaat işleri,Yiyecek ve İçecek Fabrikası,Makine Tamir Atölyeleri |
| Ürün adı | Aramid Filtre Torbası,filtre torbası,Aramid,jet toz filtresi,Polyester Anti-Statik İğne Keçe Filtre |
| Ürün adı | Poliester Filtre Kumaş |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Matbaalar, İnşaat işleri |
| Özellik | İyi asit ve alkali direnci |
| Malzeme | Polyester iğneli keçe |
| Ağırlık | 450GSM~650GSM |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, Sıvı Filtresi, toz toplayıcı, Sıvı filtreleme |
|---|---|
| çanta malzemesi | Aramid, Dokunmamış, Polyester, PTFE, Fiberglas |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı, çimento fabrikası, Enerji santrali |
| Yüzey İşlemi | Yakma, Isıtma Seti, Kalenderleme, Kaplama, Islatma |
| Ürün adı | nomexFiltre Torbası,filtre torbası,Aramid,jet toz filtresi,Polyester Anti-Statik İğne Keçe Filtre To |
| Aşınma Direnci | Evet |
|---|---|
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
| Asit Direnci | Evet |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Özellik | %99,9 |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Filtre hassasiyeti | 0,5-100μm |
|---|---|
| Yırtılma Direnci | Harika |
| Esneklik | Harika |
| Aşınma Direnci | Harika |
| Yapışma | Harika |
| Lif | polyester |
|---|---|
| Sırım | polyester |
| Uzunluk | 50m/rulo |
| Genişlik (mm) | ≤ 2,2 |
| kalınlık (mm) | 2.0 |
| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik fabrikası, Enerji santrali, Çimento Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Malzeme | Tüm İğne Keçeleri |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |