| Ürün adı | Aramid Filtre Çantası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento fabrikası, çelik fabrikası, enerji santrali vb. |
| Kullanım | Hava Filtresi, Toz filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |
| Ürün adı | Aramid Filtre Çantası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento fabrikası, çelik fabrikası, enerji santrali vb. |
| Kullanım | Hava Filtresi, Toz filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |
| Ürün adı | Fiberglas filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento fabrikası, çelik fabrikası, enerji santrali vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 400GSM~600GSM |
| Malzeme | polyester |
|---|---|
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Alkali Direnci | Evet |
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik fabrikası, Enerji santrali, Çimento Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Malzeme | Tüm İğne Keçeleri |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Polyester Filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi |
|---|---|
| Tip | Endüstriyel Toz Toplayıcı, Dokumasız Filtre |
| çanta malzemesi | PPS, Dokumasız |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı, Enerji Üretimi, Toz Toplayıcı Torba Evi |
| Boyut | Velayet |
| Ürün adı | Polyester,Polipropilen,Nomex,PPS,P84 Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik fabrikası, Enerji santrali, Çimento Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |