| Malzeme | Polyester,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Dikiş ipliği | Polyester, Aramid, PTFE |
| Boyut | Özel |
| Ürün adı | Akrilik Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | PTFE filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | petrokimya endüstrileri, çimento fabrikası, çelik fabrikası |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 750GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi |
|---|---|
| Tip | Endüstriyel Toz Toplayıcı, Dokumasız Filtre |
| çanta malzemesi | PPS, Dokumasız |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı, Enerji Üretimi, Toz Toplayıcı Torba Evi |
| Boyut | Velayet |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, dairesel boyutlu filtre torbası, polyester toz filtre torbası, Ku |
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester |
| Malzeme | Akrilik, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE vb. |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Malzeme | Akrilik, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester anti-statik filtre torbası |
| Kullanım | Toz Filtresi,Sıvı Filtresi,Endüstriyel Toz Toplayıcı |
| Ürün adı | Polyester,Polipropilen,Nomex,PPS,P84 Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik fabrikası, Enerji santrali, Çimento Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi,Sıvı Filtresi,Hava filtresi,Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, dairesel boyutlu filtre torbası, polyester toz filtre torbası, Ku |
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester, PPS, Fiberglas, aramid |
| Malzeme | Polyester, polipropilen, PPS Dokunmamış |
| Boyut | Velayet |
| Ürün adı | jet toz filtresi, yüksek sıcaklık Nomex malzeme filtre kumaşı iğne keçe filtre torbası, PPS filtre t |
|---|---|
| çanta malzemesi | Aramid, Fiberglas, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş toz filtre torbası, 130*6000mm |
| Ağırlık | 400-800GSM(±%5) |
| Ürün adı | Polyester yağ ve su itici filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |