| Ürün adı | Polyester yağ ve su itici ve anti-statik filtre torbası |
|---|---|
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester,Polipropilen,Nomex,PPS,P84 Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik fabrikası, Enerji santrali, Çimento Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Uygulanabilir endüstri | Çimento Fabrikası, Enerji Santrali, Çelik Fabrikası |
|---|---|
| Özellik | pürüzsüz, hafif, düz |
| Ana Fonksiyon | filtre torbası iskeleti |
| Şekil | Özel Şekil |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester Filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | ahşap endüstrisi |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |
| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik fabrikası, Enerji santrali, Çimento Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Malzeme | Tüm İğne Keçeleri |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Malzeme | Polyester,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Dikiş ipliği | Polyester, Aramid, PTFE |
| Boyut | Özel |
| Ürün adı | Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Anti-Statik filtreler |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı Filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Anti-Statik filtreler |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı Filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Kullanım | Toz Filtresi,Sıvı Filtresi,Hava filtresi,Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, polyester toz filtre torbası, Kumaş Toz Toplayıcı |
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester, PPS, Fiberglas, aramid |
| Malzeme | Polyester, naylon, polipropilen, PPS Dokumasız |
| Boyut | Velayet |
| Ürün adı | jet toz filtresi, yüksek sıcaklık Nomex malzeme filtre kumaşı iğne keçe filtre torbası, PPS filtre t |
|---|---|
| çanta malzemesi | Aramid, Fiberglas, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş toz filtre torbası, 130*6000mm |
| Ağırlık | 400-800GSM(±%5) |