| Ürün adı | PPS,Polyester,Nomex(Aramid) filtre kılıfları |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Endüstriyel Toz Toplayıcı |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | PPS,Polyester,Nomex(Aramid) filtre kılıfları |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Endüstriyel Toz Toplayıcı |
| Kullanım | Hava filtresi, Toz filtresi, sıvı filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 300GSM~850GSM |
| Uygulanabilir endüstri | Çimento fabrikası, çelik fabrikası, enerji santrali vb. |
|---|---|
| Ürün adı | Polyester Nomex Filtre Torbaları |
| Kullanım | toz toplayıcı filtre |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | P84Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | PPS Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento fabrikası, çelik fabrikası, enerji santrali vb. |
| Kullanım | Filtre |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 400GSM~600GSM |
| Ürün adı | Fiberglas filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento fabrikası, çelik fabrikası, enerji santrali vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 400GSM~600GSM |
| Malzeme | polyester |
|---|---|
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Alkali Direnci | Evet |
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Ürün adı | Polyester anti-statik filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Malzeme | Polyester anti-statik kovucu İğne Keçesi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |