| Ürün adı | nomex P84 PTFE polyester filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | madencilik endüstrisi, çimento fabrikası, enerji santrali, çelik fabrikası vb. |
| Kullanım | Endüstri Toz Toplayıcı filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Hava Filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Polyester,Polipropilen,Nomex,PPS,P84 Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik fabrikası, Enerji santrali, Çimento Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Uygulanabilir endüstri | Çimento Fabrikası, Enerji Santrali, Çelik Fabrikası |
|---|---|
| Özellik | pürüzsüz, hafif, düz |
| Ana Fonksiyon | filtre torbası iskeleti |
| Şekil | Özel Şekil |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | %100 PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Kullanım | Toz Filtresi, Filtre |
| Ağırlık | 750GSM |
| Boyut | 130X6000mm veya Özelleştirilmiş |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Ürün adı | Polyester Filtre torbası |
|---|---|
| Malzeme | Akrilik, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE vb. |
| Kalınlık | 1,8 mm |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Filtre Torbaları |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | madencilik endüstrisi, çimento fabrikası, enerji santrali, çelik fabrikası vb. |
| Kullanım | Endüstri Toz Toplayıcı filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Hava Filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Nomex(Aramid) filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento Fabrikası, Enerji Santrali, Çelik Fabrikası, Maden Fabrikası vb. |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Aramid Filtre |
| Ağırlık | 500GSM~550GSM |
| Ürün adı | Nomex(Aramid) filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento Fabrikası, Enerji Santrali, Çelik Fabrikası, Maden Fabrikası vb. |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Aramid Filtre |
| Ağırlık | 500GSM~550GSM |
| Ürün adı | Nomex(Aramid) filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento Fabrikası, Enerji Santrali, Çelik Fabrikası, Maden Fabrikası vb. |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Aramid Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Malzeme | Aramid |
|---|---|
| Sırım | Aramid |
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Anti-asit | Harika |