| Ürün adı | PTFE membranlı Filtre Torbalı Nomex |
|---|---|
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, çelik, Hava Filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, darbe jeti, ters hava, çelikhane ekipmanlarında kullanılır |
| Ürün adı | PTFE membranlı Filtre Torbalı PPS |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, çelik, Hava Filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, darbe jeti, ters hava, çelikhane ekipmanlarında kullanılır |
| çanta malzemesi | Fiberglas, PE, Dokunmamış, PTFE |
| Ürün adı | keçe filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento fabrikası, enerji santrali, çelik fabrikası, Asfalt fabrikası, Madencilik tesisi vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, PP Filtre Torbası |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | keçe filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento fabrikası, Enerji Santrali, Çelik Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi,PPS Filtre Torbası |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava filtresi, Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Boyut | Velayet |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Çalışma Sıcaklığı | 130 - 260 derece |
| Ağırlık | 450-600GSM |
| Malzeme | Polyester,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Dikiş ipliği | Polyester, Aramid, PTFE |
| Boyut | Özel |
| Malzeme | Polyester,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Tip | Yıldız veya çiziminize göre |
| Ürün adı | PTFE (PTFE) filtre torbası |
|---|---|
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, PTFE Filtresi |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| çanta malzemesi | PTFE |
| Ürün adı | Polipropilen(PP) Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | gıda endüstrisi, çimento fabrikası |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polipropilen(PP) Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | gıda endüstrisi, çimento fabrikası |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |