| Ürün adı | anti-statik Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre Torbası |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | keçe filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | metalurji, kimya, inşaat malzemesi, elektrik santrali, mekanizma endüstrisi, petrol, ilaç, baskı ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Arcylic Filtre Torbası |
| Ağırlık | 500GSM~550GSM |
| Ürün adı | PTFE membranlı Filtre Torbalı Akrilik |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | metalurji, kimya, inşaat malzemesi, elektrik santrali, mekanizma endüstrisi, petrol, ilaç, baskı ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Arcylic Filtre Torbası |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Polyester anti-statik filtre torbası |
|---|---|
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |
| Malzeme | Akrilik, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE vb. |
| Çalışma Sıcaklığı | 130-150°C |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik fabrikası, Enerji santrali, Çimento Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Malzeme | Tüm İğne Keçeleri |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | PTFE Film kaplı filtre torbası |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, çelik, Hava Filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, darbe jeti, ters hava, çelikhane ekipmanlarında kullanılır |
| çanta malzemesi | Fiberglas, PE, Dokunmamış, PTFE |
| Ürün adı | keçe filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento fabrikası, enerji santrali, çelik fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, PP Filtre Torbası |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Malzeme | Polyester,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Şekil | Yıldız veya çiziminize göre |
| Ürün adı | PPS Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Kömür, Belediye Katı Atık Kazanları ve Atık yakma fırını, enerji santrali, Atıktan enerjiye Demir ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, PPS filtre torbası |
| Ağırlık | 500GSM~550GSM |
| Ürün adı | Akrilik, Polyester, Aramid, PPS, PTFE, P84, PP filtre kılıfları |
|---|---|
| Başvuru | Torba filtresi |
| Kullanım | Toz Toplayıcı, Hava filtresi, Torba Filtresi, sıvı filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |