| Ürün adı | Polyester,PPS,PTFE,Nomex,P84,Fiberglas |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | endüstriyel toz toplayıcı, su arıtma |
| Dikiş | Çift Dikiş veya sıcakta eriyen |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Nomex(Aramid)filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Matbaalar, İnşaat işleri |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Aramid Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Polyester yağ ve su itici filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester dokumasız Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester,Polipropilen,Nomex,PPS,P84 Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik fabrikası, Enerji santrali, Çimento Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester Filtre torbası |
|---|---|
| Malzeme | Akrilik, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE vb. |
| Kalınlık | 1,8 mm |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | 500gsm Polyester Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento fabrikası, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve madencilik endüstrisi vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Filtre Kafesi Yüzey Sprey Silikon İşlemi. |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Cemet tesisi, enerji santrali, çelik fabrikası vb. |
| Özellik | pürüzsüz, hafif, düz |
| Ana Fonksiyon | filtre torbası iskeleti |
| Şekil | Özel Şekil |
| Malzeme | Polyester,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Tip | Yıldız veya çiziminize göre |
| Ürün adı | 450gsm~550gsm Polyester Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Endüstriyel Toz Toplayıcı |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |