| Ürün adı | Nylon sıvı filtre çantası |
|---|---|
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Naylon sıvı filtre torbası |
| Mikron Derecelendirmesi | 10 ağ~420 ağ |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Sıvı Filtresi, Toz Filtresi, Hava Filtrasyonu |
|---|---|
| Tip | Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | Naylon,PP,PE |
| Başvuru | Kimya Endüstrisi |
| Boyut | Velayet |
| Ürün adı | PE,PP,Naylon Santrifüj Sıvı Filtre Torbası |
|---|---|
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Sıvı Filtre Torbası |
| Mikron Derecelendirmesi | 0,5μm ~250μm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Endüstriyel Mikron Filtre Pres Filtre Bezi Çantası |
|---|---|
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Sıvı Filtre Torbası |
| Mikron Derecelendirmesi | 0,5μm -2500μm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi,Sıvı Filtresi,Hava filtresi,Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, dairesel boyutlu filtre torbası, polyester toz filtre torbası, Ku |
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester, PPS, Fiberglas, aramid |
| Malzeme | Polyester, polipropilen, PPS Dokunmamış |
| Boyut | Velayet |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, toz toplayıcı |
|---|---|
| Tip | Cep Filtre,Tel Filtre Torbası,Elektrikli Süpürge Kağıt Torbası,Toz Filtre Torbası,Dokumasız Filtre |
| çanta malzemesi | Aramid, Dokunmamış, Polyester, PTFE, Fiberglas |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,çimento fabrikası,Toz Toplayıcı Torba Evi,asfalt karışımı,Endüstriyel Toz Gider |
| Uygulanabilir Endüstriler | Üretim Tesisi,Enerji ve Madencilik,İnşaat işleri,Makine Tamir Atölyeleri |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
| Aşınma Direnci | Evet |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
| Aşınma Direnci | Evet |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Malzeme | polyester |
|---|---|
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Alkali Direnci | Evet |
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |