| Uygulanabilir endüstri | Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Ürün adı | Fiberglas Nomex Polyester filtre torbası |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 450GSM~850GSM |
| Ürün adı | Nomex,PTFE,Polyester,Fiberglas Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | keçe filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento fabrikası, enerji santrali, çelik fabrikası, Asfalt fabrikası, Madencilik tesisi vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Aramid Toz Filtre Torbası |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi |
|---|---|
| Tip | Endüstriyel Toz Toplayıcı, Dokumasız Filtre, ters hava |
| çanta malzemesi | Nomex,P84,PTFE,Polyester,PPS,Aramid,Fiberglas |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Endüstriyel Toz Giderme,Toz Toplayıcı Çanta Evi |
| Boyut | çap 100-160mm/uzunluk 2000mm-10000, Özelleştirilmiş toz filtre torbası |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, Sıvı Filtresi, toz toplayıcı, Sıvı filtreleme |
|---|---|
| Tip | Cep Filtre,Tel Filtre Torbası,Elektrikli Süpürge Kağıt Torbası,Toz Filtre Torbası,Dokumasız Filtre |
| çanta malzemesi | Aramid, Dokunmamış, Polyester, PTFE, Fiberglas |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,çimento fabrikası,Toz Toplayıcı Torba Evi,asfalt karışımı,Endüstriyel Toz Gider |
| Uygulanabilir Endüstriler | Üretim Tesisi,Enerji ve Madencilik,İnşaat işleri,Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| Ürün adı | Polyester Filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Poliimid Toz Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Matbaalar, İnşaat işleri |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, P84 Filtresi |
| Ağırlık | 500g/m2~550g/m2 |
| Ürün adı | Yüksek Sıcaklık Fiberglas filtre torbası |
|---|---|
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, FMS Filtresi |
| Ağırlık | 800gsm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester,Polipropilen,Nomex,PPS,P84 Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik fabrikası, Enerji santrali, Çimento Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Nomex Aramid PPS PTFE P84 Polyester filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento fabrikası, çelik fabrikası, enerji santrali vb. |
| Kullanım | Hava Filtresi, Toz filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |