| Ürün adı | Polyester anti-statik filtre torbası |
|---|---|
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester, Nomex, PPS, Fiberglas, PTFE |
| Tip | Filtre torbası |
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester anti-statik filtre torbası |
|---|---|
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester, Nomex, PPS, Fiberglas, PTFE |
| Tip | Filtre torbası |
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz filtresi |
|---|---|
| Ağırlık | 450GSM~850GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, dairesel boyutlu filtre torbası, polyester toz filtre torbası, Ku |
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester |
| Malzeme | Akrilik, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester anti-statik filtre torbası |
| Kullanım | Toz Filtresi,Sıvı Filtresi,Endüstriyel Toz Toplayıcı |
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester anti-statik filtre torbası |
| Kullanım | Toz Filtresi,Sıvı Filtresi,Endüstriyel Toz Toplayıcı |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Ürün adı | %100 PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Kullanım | Toz Filtresi, Filtre |
| Ağırlık | 750GSM |
| Boyut | 130X6000mm veya Özelleştirilmiş |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Ürün adı | Polipropilen(PP) Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | gıda endüstrisi, çimento fabrikası |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | jet toz filtresi, yüksek sıcaklık Nomex malzeme filtre kumaşı iğne keçe filtre torbası, PPS filtre t |
|---|---|
| çanta malzemesi | Aramid, Fiberglas, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş toz filtre torbası, 130*6000mm |
| Ağırlık | 400-800GSM(±%5) |
| Ürün adı | Polyester yağ ve su itici ve anti-statik filtre torbası |
|---|---|
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | PTFE membran filtre torbalı polyester |
|---|---|
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester İğne Keçe Filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |