| Ürün adı | PPS Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento Fabrikası, Enerji Santrali, Çelik Fabrikası, Asfalt Fabrikası, Maden Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, PPS Filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | PTFE (PTFE) filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Yanma, Kömür yakma kazanı, Atık yakma, Karbon siyahı üretimi. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, PTFE filtre torbası |
| Ağırlık | 750GSM |
| Malzeme | Polyester anti-statik filtre bezi |
|---|---|
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava filtresi, Endüstri Toz Toplayıcı |
| Tip | Oket Filtre, Örgü Filtre Torbası, dairesel boyutlu filtre torbası, polyester toz filtre torbası, Kum |
| Boyut | Velayet |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava filtresi, Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| çanta malzemesi | Dokumasız |
| Malzeme | Arylik |
| Boyut | Velayet |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Ürün adı | PTFE (PTFE) filtre torbası |
|---|---|
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, PTFE Filtresi |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| çanta malzemesi | PTFE |
| Ürün adı | Polyester Filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Polyester Filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | FMS,Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |