| Kullanım | Sıvı Filtresi |
|---|---|
| Tip | Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | Naylon,PP,PE |
| Başvuru | su, kahve, Sıvı filtreleme |
| Boyut | Velayet |
| Ürün adı | Nylon sıvı filtre çantası |
|---|---|
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Naylon sıvı filtre torbası |
| Mikron Derecelendirmesi | 10 ağ~420 ağ |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | PP(Polipropilen) filtre torbası |
|---|---|
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, PP sıvı filtre torbası |
| Mikron Derecelendirmesi | 0,5μm ~250μm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | PTFE sıvı filtre torbası |
|---|---|
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, PTFE sıvı filtre torbası |
| Mikron Derecelendirmesi | 0,5μm -2500μm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | PP(Polipropilen) filtre torbası |
|---|---|
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Sıvı Filtre Torbası |
| Mikron Derecelendirmesi | 0,5μm ~250μm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Sıvı Filtresi |
|---|---|
| Tip | Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | Naylon,PP,PE |
| Başvuru | su, kahve, Sıvı filtreleme |
| Boyut | Velayet |
| Kullanım | Sıvı Filtresi, Toz Filtresi |
|---|---|
| Tip | Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | Naylon,PP,PE |
| Malzeme | PP/PE,PP,PE,Naylon |
| Başvuru | toz filtresi, Sıvı filtreleme |
| Kullanım | Sıvı Filtresi, Toz Filtresi, Hava Filtrasyonu |
|---|---|
| Tip | Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | Naylon,PP,PE |
| Başvuru | su, toz filtresi, kahve, Sıvı filtreleme |
| Boyut | Velayet |
| Malzeme | Polyester, P84,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Şekil | Yıldız veya çiziminize göre |
| Malzeme | Polyester, P84,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Şekil | Yıldız veya çiziminize göre |