| Malzeme | Polyester, P84,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Şekil | Yıldız veya çiziminize göre |
| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi, Polyester İğne Keçe Filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, toz toplayıcı |
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
|---|---|
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
| Korozyon Direnci | Evet |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Hava geçirgenliği | Yüksek |
| Kullanım | PE/PP/Naylon sıvı filtre torbası/soğuk demlenmiş kahve için filtre çorap |
|---|---|
| Tip | Sıvı Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | Polyester, Naylon, PP |
| Başvuru | su, kahve, Sıvı filtreleme |
| Boyut | Velayet |
| Ürün adı | Polyester,Polipropilen,Nomex,PPS,P84 Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik fabrikası, Enerji santrali, Çimento Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Akrilik Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester İğne Keçe Filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
|---|---|
| Korozyon Direnci | Evet |
| Ömür | Uzun |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Ürün adı | P84 Polimid filtre torbası |
|---|---|
| Başvuru | Toz Toplayıcı |
| Kullanım | Toz Toplayıcı, Hava filtresi, Torba Filtresi, sıvı filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 500GSM~550GSM |
| Tip | Snapband Filtre Torbası |
|---|---|
| Aşınma Direnci | Evet |
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
| Çekme Dayanımı | Yüksek |
| Korozyon Direnci | Evet |