| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Aşınma Direnci | Evet |
|---|---|
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
| Asit Direnci | Evet |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Özellik | %99,9 |
| Kullanım | yağ filtresi, su filtresi, Sıvı Filtresi |
|---|---|
| Tip | Sıvı Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | Naylon |
| Başvuru | su, kahve, Sıvı filtreleme |
| Boyut | Velayet |
| Kullanım | Sıvı Filtresi |
|---|---|
| Tip | Su sıvı Filtre Torbası, yağ filtre torbası |
| çanta malzemesi | PTFE, Naylon, PP, PE |
| Başvuru | su, kahve, Sıvı filtreleme |
| Boyut | Velayet |
| Kullanım | Sıvı Filtresi |
|---|---|
| Tip | Su sıvı Filtre Torbası, yağ filtre torbası |
| çanta malzemesi | PTFE, Naylon, PP, PE |
| Başvuru | su, kahve, Sıvı filtreleme |
| Boyut | Velayet |
| Ürün adı | Filtre baskı kumaşı |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | su arıtma. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Sıvı Filtre Torbası |
| Malzeme | Çok filamentli PP, PET, PA6, PVA |
| Ürün adı | Filtre baskı kumaşı |
|---|---|
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Sıvı Filtre Torbası |
| Mikron Derecelendirmesi | 0,5μm -2500μm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Filtre baskı kumaşı |
|---|---|
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Sıvı Filtre Torbası |
| Malzeme | Çok filamentli PP, PET, PA6, PVA |
| Boyut | Özelleştirilmiş |