| Ürün adı | Torbalı filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Yiyecek ve içecek endüstrisinde, çimento fabrikasında, enerji santralinde, çelik fabrikasında, ilaç |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, tüm iğne keçe Filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Malzeme | Polyester,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Tip | Yıldız veya çiziminize göre |
| Ürün adı | FMS Fiberglas Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik Fabrikası, Demir dışı eritme, Kimya, Karbon siyahı ve Yapı metalleri. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Orta Alkali Fiberglas Filtre |
| Ağırlık | 800gsm |
| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Tüm İğne Keçe Filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Kullanım | Toz Filtresi, Sıvı Filtresi, çelik, Hava Filtresi |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, darbe jeti, ters hava, çelik işleme ekipmanlarında kullanılır |
| çanta malzemesi | Fiberglas, Naylon, PE, Dokunmamış, PTFE |
| Malzeme | PTFE, Fiberglas, Nomex, Fiberglas / P84 / PTFE / Nomex, Polyester |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı, cemet fabrikası ve benzeri için toz filtre torbası, torbalı toz toplayıcı |
| Ürün adı | 800gsm fiberglas filtre torbası |
|---|---|
| Kullanım | Endüstriyel Toz Toplayıcı |
| Ağırlık | 700GSM~800GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, dairesel boyutlu filtre torbası, polyester toz filtre torbası, Ku |
| Kullanım | Toz Filtresi,Sıvı Filtresi,Hava filtresi,Endüstriyel Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, polyester toz filtre torbası, Kumaş Toz Toplayıcı |
| çanta malzemesi | Dokunmamış, Polyester, PPS, Fiberglas, aramid |
| Malzeme | Polyester, naylon, polipropilen, PPS Dokumasız |
| Boyut | Velayet |
| Ürün adı | Polyester, Aramid, PPS, PTFE, P84, PP filtre kılıfları |
|---|---|
| Başvuru | Toz Toplayıcı |
| Kullanım | Toz Toplayıcı, Hava filtresi, Torba Filtresi, sıvı filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Ürün adı | fiberglas filtre torbası |
|---|---|
| Malzeme | PPS,PTFE,Polyester,Fiberglas |
| Ağırlık | 830GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester, Aramid, PPS, PTFE, P84, PP filtre kılıfları |
|---|---|
| Başvuru | Torbalı filtreleme |
| Kullanım | Torba filtre, Hava filtresi, Toz filtresi, sıvı filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |