| Ürün adı | PTFE (PTFE) filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Yanma, Kömür yakma kazanı, Atık yakma, Karbon siyahı üretiminde kullanılır |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, PTFE(PTFE) filtre torbası |
| Ağırlık | 750GSM |
| Ürün adı | PTFE (PTFE) filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Kömür yakıtlı kazanlar, Atık yakma, Düşük oksidasyonlu baca tozu vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, PTFE(PTFE) filtre torbası |
| Ağırlık | 750GSM |
| Ürün adı | PPS Filtre Torbası |
|---|---|
| Ağırlık | 500GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, toz toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Toz Filtre Torbası, Dokunmamış Filtre |
| Ürün adı | jet toz filtresi, yüksek sıcaklık Nomex malzeme filtre kumaşı iğne keçe filtre torbası, PPS filtre t |
|---|---|
| çanta malzemesi | Aramid, Fiberglas, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş toz filtre torbası, 130*6000mm |
| Ağırlık | 400-800GSM(±%5) |
| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Matbaalar, İnşaat işleri |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, P84 Filtresi |
| Ağırlık | 500~550GSM |
| Ürün adı | P84 Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Alçı Fabrikası, Çimento Fabrikası, Atık Yakma Fırını, Sıvı Akışkan Yataklı Kazan ve Kömür Yakıtlı Ka |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, P84 filtre bezi |
| Ağırlık | 500~550GSM |
| Şekil | Silindirik |
|---|---|
| Yeterlik | Yüksek verimli filtreleme |
| Malzeme | keçe |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Asit Direnci | Evet |
| Ürün adı | PPS Filtre Torbası |
|---|---|
| Ağırlık | 500GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, toz toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Toz Filtre Torbası, Dokunmamış Filtre |
| Ürün adı | PPS Filtre Torbası |
|---|---|
| Ağırlık | 500GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, toz toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Toz Filtre Torbası, Dokunmamış Filtre |
| Ürün adı | PPS Filtre Torbası |
|---|---|
| Ağırlık | 500GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, toz toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Toz Filtre Torbası, Dokunmamış Filtre |