| Ürün adı | Nomex,PTFE,Polyester,Fiberglas Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | PTFE P84 (Polimid) Toz Filtre Torbası |
|---|---|
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, Toz Toplayıcı Filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, P84 Filtresi |
| Ağırlık | 400~550GSM |
| Boyut | Fleksografik / Ofset Baskı |
| Ürün adı | P84 (Polimit) Toz Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Matbaalar, İnşaat işleri |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, Toz Toplayıcı Filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, P84 Filtresi |
| Ağırlık | 400~550GSM |
| Ürün adı | PPS Filtre Torbası |
|---|---|
| Ağırlık | 500GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, toz toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Toz Filtre Torbası, Dokunmamış Filtre |
| Ürün adı | Poliimid Toz Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Matbaalar, İnşaat işleri |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, P84 Filtresi |
| Ağırlık | 500g/m2~550g/m2 |
| Ürün adı | PPS Nomex yüksek sıcaklık filtre torbası |
|---|---|
| Ağırlık | 500GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, toz toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Toz Filtre Torbası, Dokunmamış Filtre |
| Ürün adı | P84 (Polimit) Toz Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento fabrikası, çelik fabrikası, enerji santrali vb. |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, Toz Toplayıcı Filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, P84 Filtresi |
| Ağırlık | 400~550GSM |
| Ürün adı | P84 (Polimit) Toz Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Matbaalar, İnşaat işleri |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, Toz Toplayıcı Filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, P84 Filtresi |
| Ağırlık | 400~550GSM |
| Ürün adı | Dokunmamış filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çimento Fabrikası, Enerji Santrali, Çelik Fabrikası, Maden Fabrikası vb. |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Aramid Filtre |
| Ağırlık | 500GSM~550GSM |
| Malzeme | PTFE,PPS,P84,Fiberglas |
|---|---|
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, çelik, karbon siyahı, çimento fabrikası |
| Ürün adı | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |