| Malzeme | Polyester,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Dikiş ipliği | Polyester, Aramid, PTFE |
| Boyut | Özel |
| Ürün adı | Nomex,PTFE,Polyester,Fiberglas Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester,Polipropilen,Nomex,PPS,P84 Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik fabrikası, Enerji santrali, Çimento Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, Sıvı Filtresi, toz toplayıcı, Sıvı filtreleme |
|---|---|
| Tip | Cep Filtre,Tel Filtre Torbası,Elektrikli Süpürge Kağıt Torbası,Toz Filtre Torbası,Dokumasız Filtre |
| çanta malzemesi | Aramid, Dokunmamış, Polyester, PTFE, Fiberglas |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,çimento fabrikası,Toz Toplayıcı Torba Evi,asfalt karışımı,Endüstriyel Toz Gider |
| Uygulanabilir Endüstriler | Üretim Tesisi,Enerji ve Madencilik,İnşaat işleri,Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| Ürün adı | P84 (Polimit) Toz Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Matbaalar, İnşaat işleri |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, Toz Toplayıcı Filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, P84 Filtresi |
| Ağırlık | 400~550GSM |
| Uygulanabilir endüstri | Toz Toplayıcı |
|---|---|
| Ürün adı | Fiberglas Nomex Polyester filtre torbası |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Ağırlık | 450GSM~850GSM |
| Malzeme | Polyester, P84,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Şekil | Yıldız veya çiziminize göre |
| Malzeme | Polyester, P84,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Şekil | Yıldız veya çiziminize göre |
| Kullanım | Sıvı Filtresi |
|---|---|
| Tip | Su sıvı Filtre Torbası, yağ filtre torbası |
| çanta malzemesi | PTFE, Naylon, PP, PE |
| Başvuru | su, kahve, Sıvı filtreleme |
| Boyut | Velayet |
| Kullanım | Sıvı Filtresi |
|---|---|
| Tip | Su sıvı Filtre Torbası, yağ filtre torbası |
| çanta malzemesi | PTFE, Naylon, PP, PE |
| Başvuru | su, kahve, Sıvı filtreleme |
| Boyut | Velayet |