| Kullanım | Sıvı Filtresi/Su Sıvı Filtresi/Yağ Filtresi |
|---|---|
| Tip | Yağ Filtresi Torbası Sıvı Filtre Torbası |
| Malzeme | PTFE, Naylon, PP, PE, NMO |
| Başvuru | su, kahve, Sıvı filtreleme, sanayi toz toplayıcı, toz filtresi |
| Boyut | Velayet |
| Malzeme | Polyester,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Tip | Yıldız veya çiziminize göre |
| Kullanım | Airr filtresi, Sıvı Filtresi, su filtresi |
|---|---|
| Tip | Sıvı Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | PTFE, Polyester, Naylon, PP |
| Başvuru | su, kahve, Sıvı filtreleme |
| Boyut | Velayet |
| Ürün adı | Polyester,Polipropilen,Nomex,PPS,P84 Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik fabrikası, Enerji santrali, Çimento Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglas,PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 750GSM~850GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Sıvı Filtresi |
|---|---|
| Tip | Örgü Filtre Torbası |
| çanta malzemesi | Naylon,PP,PE |
| Başvuru | su, kahve, Sıvı filtreleme |
| Boyut | Velayet |
| Ürün adı | Akrilik Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Akrilik Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Akrilik Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |