| Ürün adı | Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Anti-Statik filtreler |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı Filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Filtre hassasiyeti | 0,5-100μm |
|---|---|
| Yırtılma Direnci | Harika |
| Esneklik | Harika |
| Aşınma Direnci | Harika |
| Yapışma | Harika |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
| Aşınma Direnci | Evet |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Filtreleme hassasiyeti | 1-200μm |
| Aşınma Direnci | Evet |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Malzeme | polyester |
|---|---|
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Alkali Direnci | Evet |
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Alkali Direnci | Evet |
|---|---|
| Rezistans | Alkaliye Dayanıklı |
| Malzeme | polyester |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Sıcaklık Dayanımı | 120°C |
| Sıcaklık Dayanımı | 260 ℃ |
|---|---|
| Başvuru | Hava ve Sıvı Filtrasyonu |
| Malzeme | PTFE |
| Aşınma Direnci | Harika |
| Filtre hassasiyeti | 0,5-100μm |
| Ürün adı | PTFE membran filtre torbalı polyester |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |