| Ürün adı | Akrilik Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Akrilik Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Akrilik Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Akrilik Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Akrilik Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Nomex,PTFE,Polyester Filtre Torbası |
|---|---|
| Ağırlık | 450GSM~750GSM |
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, dairesel boyutlu filtre torbası, polyester toz filtre torbası, Ku |
| Malzeme | Akrilik, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE vb. |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Ürün adı | %100 PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Kullanım | Toz Filtresi, Filtre |
| Ağırlık | 750GSM |
| Boyut | 130X6000mm veya Özelleştirilmiş |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Malzeme | Polyester, P84,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Şekil | Yıldız veya çiziminize göre |
| Malzeme | Polyester, P84,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Şekil | Yıldız veya çiziminize göre |
| Ürün adı | Poliimid Toz Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Matbaalar, İnşaat işleri |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, P84 Filtresi |
| Ağırlık | 500~550GSM |