| Ürün adı | PP filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester,Polipropilen,Nomex,PPS,P84 Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik fabrikası, Enerji santrali, Çimento Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | P84(Polimit) filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | İnşaat Malzemesi Mağazaları, Üretim Tesisi, Matbaalar, İnşaat işleri |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, P84 filtre bezi |
| Ağırlık | 500~550GSM |
| Ürün adı | P84(Polimit) filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Alçı Fabrikası, Çimento Fabrikası, Atık Yakma Fırını, Sıvı Akışkan Yataklı Kazan ve Kömür Yakıtlı Ka |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, P84 filtre bezi |
| Ağırlık | 500~550GSM |
| Malzeme | Polyester,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Şekil | Yıldız veya çiziminize göre |
| Ürün adı | Polyester anti-statik filtre torbası |
|---|---|
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |
| Malzeme | Akrilik, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE vb. |
| Çalışma Sıcaklığı | 130-150°C |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Malzeme | Polyester anti-statik filtre bezi |
|---|---|
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava filtresi, Endüstri Toz Toplayıcı |
| Tip | Oket Filtre, Örgü Filtre Torbası, dairesel boyutlu filtre torbası, polyester toz filtre torbası, Kum |
| Boyut | Velayet |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Ürün adı | anti-statik Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre Torbası |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | keçe filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | metalurji, kimya, inşaat malzemesi, elektrik santrali, mekanizma endüstrisi, petrol, ilaç, baskı ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Arcylic Filtre Torbası |
| Ağırlık | 500GSM~550GSM |
| Ürün adı | PTFE membranlı Filtre Torbalı Akrilik |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | metalurji, kimya, inşaat malzemesi, elektrik santrali, mekanizma endüstrisi, petrol, ilaç, baskı ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Arcylic Filtre Torbası |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |