| Malzeme | Polyester, P84,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Şekil | Yıldız veya çiziminize göre |
| Ürün adı | Polyester Dokumasız Toz Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Yiyecek ve içecek endüstrisinde, ilaç endüstrisinde, demir dışı metalurjide, kimya tesislerinde, inş |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre Torbası |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Malzeme | Polyester,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Tip | Yıldız veya çiziminize göre |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi |
|---|---|
| Tip | Endüstriyel Toz Toplayıcı, Dokumasız Filtre, ters hava |
| çanta malzemesi | Nomex,P84,PTFE,Polyester,PPS,Aramid,Fiberglas |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Endüstriyel Toz Giderme,Toz Toplayıcı Çanta Evi |
| Boyut | çap 100-160mm/uzunluk 2000mm-10000, Özelleştirilmiş toz filtre torbası |
| Malzeme | Polyester anti-statik filtre bezi |
|---|---|
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava filtresi, Endüstri Toz Toplayıcı |
| Tip | Oket Filtre, Örgü Filtre Torbası, dairesel boyutlu filtre torbası, polyester toz filtre torbası, Kum |
| Boyut | Velayet |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Malzeme | Polyester anti-statik filtre bezi |
|---|---|
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava filtresi, Endüstri Toz Toplayıcı |
| Tip | Oket Filtre, Örgü Filtre Torbası, dairesel boyutlu filtre torbası, polyester toz filtre torbası, Kum |
| Boyut | Velayet |
| Başvuru | Sanayi Toz Toplayıcı,Toz Filtresi,Torbalı Ev Filtresi,Sıvı-Katı Ayırma,Cep tipi toz toplayıcı |
| Ürün adı | PTFE filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | petrokimya endüstrileri, çimento fabrikası, çelik fabrikası |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 750GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Polyester Filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Ürün adı | Polyester karışımlı elyaf anti-statik filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | çimento fabrikası, enerji santrali, çelik fabrikası |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |
| Ürün adı | Polyester anti-statik filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Malzeme | Polyester anti-statik kovucu İğne Keçesi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |