| Ürün adı | jet toz filtresi, yüksek sıcaklık Nomex malzeme filtre kumaşı iğne keçe filtre torbası, PPS filtre t |
|---|---|
| çanta malzemesi | Aramid, Fiberglas, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş toz filtre torbası, 130*6000mm |
| Ağırlık | 400-800GSM(±%5) |
| Ürün adı | PTFE membranlı Filtre Torbalı FMS Fiberglas |
|---|---|
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 800gsm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Tip | Cep Filtresi, darbe jeti, ters hava, çelikhane ekipmanlarında kullanılır |
| Malzeme | Polyester, P84,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Şekil | Yıldız veya çiziminize göre |
| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Tip | Cep Filtresi, Polyester İğne Keçe Filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, toz toplayıcı |
| Ürün adı | Filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~850GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Şekil | Silindirik |
|---|---|
| Yeterlik | Yüksek verimli filtreleme |
| Malzeme | keçe |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Asit Direnci | Evet |
| Ürün adı | jet toz filtresi, yüksek sıcaklık Nomex malzeme filtre kumaşı iğne keçe filtre torbası, PPS filtre t |
|---|---|
| çanta malzemesi | Aramid, Fiberglas, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Ağırlık | 400-600GSM(±%5) |
| Tip | Örgü Filtre Torbası, Endüstriyel Toz Toplayıcı, Dokunmamış Filtre |
| Boyut | Özelleştirilmiş toz filtre torbası, 130*6000mm |
| Ürün adı | Polyester, Aramid, PPS, P84, Fiberglas, PTFE Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | çimento fabrikası, enerji santrali, çelik fabrikası |
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Polyester Filtre |
| Ağırlık | 400GSM~550GSM |
| Ürün adı | PTFE membran filtre torbalı polyester |
|---|---|
| Kullanım | Toz filtresi |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, çelik, Hava Filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, darbe jeti, ters hava, çelikhane ekipmanlarında kullanılır |
| Ürün adı | PTFE membranlı Filtre Torbalı Nomex |
|---|---|
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, çelik, Hava Filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, darbe jeti, ters hava, çelikhane ekipmanlarında kullanılır |