| Ürün adı | 650gsm~750gsm fiberglas filtre torbası |
|---|---|
| Kullanım | Endüstriyel Toz Toplayıcı |
| Ağırlık | 650GSM~800GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Tip | Cep Filtresi, Örgü Filtre Torbası, dairesel boyutlu filtre torbası, polyester toz filtre torbası, Ku |
| Ürün adı | PTFE (PTFE) filtre torbası |
|---|---|
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, PTFE Filtresi |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| çanta malzemesi | PTFE |
| Ürün adı | PTFE membran filtre torbalı PTFE |
|---|---|
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, PTFE Filtresi |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| çanta malzemesi | PTFE |
| Ürün adı | polyester nomex filtre torbası |
|---|---|
| Kullanım | Toz filtresi |
| Tip | Cep Filtresi, PTFE Filtresi |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| çanta malzemesi | PTFE |
| Ürün adı | Yüksek Sıcaklık Fiberglas filtre torbası |
|---|---|
| Malzeme | Fiberglas |
| Ağırlık | 830GSM |
| Kalınlık | 1,8-2,8 mm |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Tüm İğne Keçe Filtresi |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Toz Filtresi, Hava Filtresi, çelik, karbon siyahı |
| Ürün adı | Fiberglas Filtre Torbası |
|---|---|
| Kullanım | Sanayi Toz Toplayıcı |
| Tip | Cep Filtresi, Fiberglas Filtre |
| Ağırlık | 630GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Toz toplayıcı filtre torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | Çelik fabrikası, Enerji santrali, Çimento Fabrikası vb. |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Malzeme | Tüm İğne Keçeleri |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Malzeme | Polyester,PPS,Aramid,PTFE vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 500~550g/m2 |
| Kalınlık | 1,8~2,0 mm |
| Yüzey İşlemi | Sönmüş, Kalandırlanmış, Isı ayarlı |
| Şekil | Yıldız veya çiziminize göre |
| Ürün adı | Akrilik Filtre Torbası |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri | yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, demir dışı metalurji, kimya tesisi, inşaat bölümü ve |
| Kullanım | Toz filtresi |
| Ağırlık | 450GSM~550GSM |
| Boyut | Özelleştirilmiş |